Αγγλία και Βραζιλία δεν κατάφεραν να βρουν δίχτυα στο "Γουέμπλεϊ", ενώ η Γερμανία αποσόβησε στις καθυστερήσεις δεύτερη ήττα σε δύο χρόνια από τη Γαλλία. "Χορταστικό" 3-3 για Ρωσία και Ισπανία. (όλο το άρθρο)

σχετικά νέα

Σπουδαία νίκη πέτυχε η Στουτγκάρδη που επικράτησε με 2-1 της Ντόρτμουντ στον αγώνα που άνοιξε την αυλαία της 12ης αγωνιστικής της Μπουντεσλίγκα (όλο το άρθρο)

Ήττα στις λεπτομέρειες γνώρισε στην Έδεσσα ο Φίλιππος. Οι Βεροιώτες που δεν ήταν καλοί επιθετικά, ηττήθηκαν με 23-22 αλλά με βάση την εικόνα του αγώνα δικαιούνταν τουλάχιστον την ισοπαλία. (όλο το άρθρο)

Ο Γιάννης Αντετοκούνμπο βρέθηκε καλεσμένος από κατάστημα στο Μιλγουόκι προκειμένου να υπογράψει μερικά αυτόγραφα, όμως ούτε ο ίδιος περίμενε ότι οι φίλοι των Μπακς θα σχημάτιζαν ΤΕΤΟΙΑ ουρά (VIDEO) (όλο το άρθρο)