Λίγο μετά τα νέα επεισόδια που έγινε στο κέντρο της Θεσσαλονίκης και αφού η κατάσταση 'εκτονώθηκε' οι Σάλκε μαζεύτηκαν στον Λευκό Πύργο, εκεί όπου πραγματοποιήθηκε και ο πρώτος εξονυχιστικός έλεγχος (όλο το άρθρο)

σχετικά νέα

Επτά έλληνες οπαδοί, ομογενείς από γερμανικές πόλεις, συνελήφθησαν την Τετάρτη πριν την έναρξη του αγώνα Σάλκε-ΠΑΟΚ στο Γκεζελκίρχεν της Γερμανίας, (όλο το άρθρο)

Ο ΠΑΟΚ αποκλείστηκε με ψηλά το κεφάλι στους "32" του Europa League πληρώνοντας τα λάθη στον αγώνα της Τούμπας. O Σεπφ στο 23' και με αυτογκόλ ο Νάστασιτς στο 25' τα τέρματα της αναμέτρησης. (όλο το άρθρο)

blogs

Ποιο φρούτο λευκαίνει τα δόντια στο λεπτό; Ένα λευκό και αστραφτερό χαμόγελο δεν είναι πάντα εύκολη υπόθεση και σίγουρα είναι απαραίτητος ο καθημερινός καθαρισμός των δοντιών. Ωστόσο, υπάρχουν κι άλλοι τρόποι, κρυμμένοι στη φύση, που μπορούν να βοηθήσουν ώστε να αποκτήσουμε ένα πιο λευκό χαμόγελο. (όλο το άρθρο)

Ο ΠΑΟΚ έφερε 1-1 με τη Σάλκε στο Γκεζελκίρχεν  με  μία εξαιρετική εμφάνιση  που όμως δεν ήταν αρκετή να ζωντανέψει το όνειρο της (όλο το άρθρο)

Το Sport24.gr σκανάρει τους νεαρούς Έλληνες ποδοσφαιριστές του ΠΑΟΚ που ξεχώρισαν με την απόδοσή τους στο παιχνίδι με την Σάλκε. (όλο το άρθρο)

Ο 23χρονος μεσοεπιθετικός σε λιγότερο από δέκα λεπτά στο πρώτο ματς με την Σάλκε στην Τούμπα είχε στείλει το μήνυμα ότι στην περίπτωσή του το ταλέντο ρέει άφθονο. Δυστυχώς, όμως, ο ΠΑΟΚ ατύχησε να τον πάρει την περίοδο που συμμετείχε με την εθνική Αιγύπτου στο Κόπα Άφρικα. (όλο το άρθρο)

Ο ΠΑΟΚ αποχαιρέτησε με ψηλά το κεφάλι την Ευρώπη για φέτος. Ο "δικέφαλος του Βορρά" ήρθε ισόπαλος 1-1 στον επαναληπτικό με την Σάλκε, που με τη νίκη της στην Τούμπα (0-3) πήρε το εισιτήριο για τους «16» του Europa League. (όλο το άρθρο)

O ΠΑΟΚ πήρε ισοπαλία 1-1 στον επαναληπτικό με την Σάλκε, που χάρη στη νίκη της στην Τούμπα  με 0-3  πήρε το εισιτήριο για τους «16» του Europa League.  Στα άλλα ματς της βραδιάς,  Φενέρμπαχτσε και Κράσνονταρ ήρθαν ισόπαλες 1-1, ενώ νίκη πήρε η Μάντσεστερ Γιουνάϊντεντ στην έδρα της Σεντ Ετιέν με 0-1. (όλο το άρθρο)