Μπορεί ο μάνατζερ του Αμρ Ουάρντα να απειλεί με μηνύσεις την Record, όμως η πορτογαλική εφημερίδα επανήλθε με.. (όλο το άρθρο)

σχετικά νέα

Ο Αμρ Ουάρντα είναι ο άνθρωπος που μπορεί να κάνει τη διαφορά. Ελαμψε ο Αιγύπτιος στο επιβλητικό 3-0 του Ατρομήτου επί της Λαμίας που διαμορφώθηκε από το πρώτο, κιόλας, ημίχρονο. (όλο το άρθρο)

Απολαυστικός ο Ατρόμητος, δεν άφησε κανένα περιθώριο στη Λαμία και επικράτησε 3-0 (Μανούσος 2, Ουάρντα), πετυχαίνοντας όλα τα γκολ του στο πρώτο ημίχρονο. Πρώτη νίκη στο πρωτάθλημα για τους Περιστεριώτες. (όλο το άρθρο)

Θύμα ξυλοδαρμού έπεσε η γνωστή χορεύτρια οριεντάλ Αλεξάνδρα Φωτεινού, στο κέντρο της Κέρκυρας. Όπως αναφέρει η ίδια σε ανάρτησή της στο Facebook η νεαρή γυναίκα δέχτηκε επίθεση από έναν άνδρα που εισέβαλε στο αυτοκίνητό της και άρχισε να την χτυπά στο κεφάλι. (όλο το άρθρο)

Μετά από 4 σερί ισοπαλίες, ο Ατρόμητος πανηγύρισε την πρώτη του εφετινή νίκη στη Super League, με 3-0 επί της Λαμίας, στο πλαίσιο της 5ης αγωνιστικής. Το ματς είχε τελειώσει από το πρώτο 45λεπτο με τα γκολ των Ουάρντα (27΄) και Μανούσου (28΄, 35΄). (όλο το άρθρο)