Ο Παναγιώτης Ρέτσος πραγματοποίησε ντεμπούτο με τη φανέλα της Μπάγερ Λεβερκούζεν και μετά από 45 μόλις λεπτά πανηγύρισε ρεκόρ με τη φανέλα των "ασπιρίνων" (VIDEOS)! (όλο το άρθρο)

σχετικά νέα

Δείτε σε ένα video διάρκειας οκτώ λεπτών την ιστορία του ΟΦΗ, έτσι όπως προβλήθηκε στην εκδήλωση για να τιμηθεί ο Ευγένιος Γκέραρντ, με αναφορές στα σημαντικότερα επιτεύγματα της πορείας. (video). (όλο το άρθρο)

Ο Γιάννης Γιαννιώτας κέρδισε πέναλτι, το έχασε, όμως λίγα λεπτά αργότερα πήρε την.. (όλο το άρθρο)

Το Dynamo Kettlebells σε συνεργασία με το Ελληνικό Σωματείο Δυναμικού Τριάθλου, προκηρύσσει το διαγωνισμό «3rd Athens Classic Kettlebell Marathon», Ημι-Μαραθωνίου 30 λεπτών και Μαραθωνίου 60 λεπτών με kettlebell (όλο το άρθρο)

Η Βίλστερμαν είχε νικήσει 3-0 στον 1ο προημιτελικό, αλλά η Ρίβερ Πλέιτ τη νίκησε 8-0 στη ρεβάνς και πέρασε στους "4" του Copa Libertadores! Πέντε γκολ ο Σκόκο με χατ-τρικ στο 19ο λεπτό! Έπος στο "Monumental" (video) (όλο το άρθρο)