Ο Ρομέλου Λουκάκου πέτυχε το πρώτο του γκολ στην Premier League με τη φανέλα της Μάντσεστερ, ωστόσο "όλα τα λεφτά" ήταν η υπέροχη πάσα του Ράσφορντ. Δείτε το πανέμορφη "τεμάχιο" με το οποίο οι "Κόκκινοι Διάβολοι" έκαναν το 1-0 απέναντι στην Γουέστ Χαμ. (όλο το άρθρο)

σχετικά νέα

Η Ρεάλ δεν έμεινε στην επίδειξη δύναμης που έκανε στη Βαρκελώνη, αλλά νίκησε την Μπαρτσελόνα (2-0) και στη Μαδρίτη και κατέκτησε το ισπανικό Super Cup. Γκολάρα από τον Μάρκο Ασένσιο. (όλο το άρθρο)

Ο Ολυμπιακός έχασε τα άχαστα στο πρώτο ημίχρονο, βρέθηκε πίσω στο σκορ μετά από αδράνεια της άμυνας και γκολάρα του Έμπερ στο 43ο λεπτό, όμως όχι μόνο ισοφάρισε, αλλά πήρε την πολύτιμη νίκη στο 93ο λεπτό. Αναμορφωτής ο Φορτούνης που μπήκε και λύτρωσε τους ερυθρόλευκους!. (όλο το άρθρο)