Μία ισοπαλία, μάλιστα χωρίς γκολ, που ο Γιάρνε Αντερσον, θα θυμάται περισσότερο και από τις καλύτερες νίκες του. Όχι άδικα αφού το αποτέλεσμα. (όλο το άρθρο)

σχετικά νέα

Τι κάνουν τα παλικάρια; Μετά από εννέα χρόνια η απόλυτη επίδοση διαδοχικών νικών των Σέλτικς απειλείται με.. (όλο το άρθρο)

Τέλος στο αήττητο του Ατρομήτου έβαλε ο ΠΑΟΚ στην άδεια λόγω τιμωρίας Τούμπα (όλο το άρθρο)

Με όπλο το σερβίς που της απέφερε συνολικά 13 άσσους αλλά και ανατροπή στο σκορ στα δύο πρώτα σετ η Κηφισιά νίκησε τον Παναθηναϊκό με 3-1 σετ (όλο το άρθρο)

Ο Νίκος Γιαννόπουλος αναζητά τη βαθύτερη ουσία των πραγμάτων μετά τη μάχη κορυφής στην Τούμπα, αναλύει γιατί ο Ατρόμητος στην πραγματικότητα δεν έχασε κάτι στο εν λόγω ματς και συμπονά τον Λουτσέσκου για το τρομερά δύσκολο έργο που ανέλαβε (όλο το άρθρο)

Η ΕΠΟΜΕΝΗ ΜΕΡΑ

21-11-2017 10:23 AM | agonas | σχετικά νέα

Μετά τη νίκη στο Αγρίνιο με τον Παναιτωλικό και τη νέα επιτυχία την Κυριακή, την πρώτη εντός έδρας, η Xanthi FC με την λήξη της 11ης αγωνιστικής της Super League Σουρωτή, βρίσκεται στην 5η θέση της βαθμολογίας με 16 βαθμούς.συνέχεια. (όλο το άρθρο)

Με τον Στρέλνιεκς να είναι ξανά κομπιούτερ και τους Τόμπσον, Μάντζαρη και Μπόγρη να δίνουν ποιοτικές λύσεις από τον πάγκο, ο Ολυμπιακός πήρε ευρεία νίκη, 72-54, κόντρα στον Κολοσσό (όλο το άρθρο)

Ο Μίρτσεα Λουτσέσκου βρέθηκε στην Τούμπα και συνεχάρη τον γιο του, Ραζβάν, για τη νίκη του ΠΑΟΚ απέναντι στον Ατρόμητο. Η παρουσία στα αποδυτήρια, το δείπνο και ο Γιάννης Παπαδημητρίου. (όλο το άρθρο)

Αφιερωμένη στα Κάστρα και τους Ιππότες είναι η Παυσιλυπούπολη 2017-18 και δεν θα μπορούσαν να λείψουν απ’ αυτή οι  ιπποτικές μορφές του Δον Κιχώτη και των Σωματοφυλάκων του Βασιλιά, οι ήρωες της παγκόσμιας λογοτεχνίας που τόσο αγαπήθηκαν από μικρούς και μεγάλους. Η Οργανωτική Επιτροπή με την κατασκευαστική ομάδα με εντυπωσιακές τρισδιάστατες κατασκευές,  θα “ζωντανέψουν” τις [. (όλο το άρθρο)