ειδήσεις

Αξίζει η αναβάθμιση; Δείτε μόνοι σας μέσω μιας σύντομης σύγκρισης σε μερικά βασικά χαρακτηριστικά των δύο συσκευών (όλο το άρθρο)

σχετικά νέα

ειδήσεις

Ανοίγουν για το δεύτερο γύρο οι κάλπες που θα αναδείξουν τον αρχηγό του νέου ενιαίου φορέα της Προοδευτικής Παράταξης. Η ψηφοφορία θα διεξαχθεί 8:00 με 20:00. (όλο το άρθρο)

Ο Φιλώτας αιφνιδίασε τον Φίλιππο στο ξεκίνημα και στο 13’ προηγήθηκε με 6-1. Από εκεί και μετά ο Φίλιππος ανέκαμψε και με ένα γρήγορο σερί, ισοφάρισε 8-8 στο 19’ με την Καραχαρίση. (όλο το άρθρο)

Συνεχίζονται οι προσπάθειες αποκατάστασης της βλάβης στην πλατεία Ειρήνης στη Νάουσα από τα συνεργεία της ΔΕΥΑΝ. Η πόλη παραμένει χωρίς νερό από τις 8 το πρωί με προγραμματισμένη διακοπή, που ωστόσο έπρεπε να έχει τελειώσει στις 2μμ. (όλο το άρθρο)

Με γκολ που δέχτηκε στο 60’ η ομάδα Κ17 του Παναιτωλικού έχασε από την αντίστοιχη της ΑΕΛ στη Λάρισα με 1-0. Ο Παναιτωλικός, παρά τις απουσίες που είχε, ήταν καλύτερος στο α’ ημίχρονο, είχε δοκάρι με τον Θεοτοκάτο στο 8’ και αρκετές σημαντικές ευκαιρίες να πάρει προβάδισμα στο σκορ. (όλο το άρθρο)

ειδήσεις

Οι Κινγκς σηκώθηκαν όρθιοι, δύο ημέρες μετά από τη συντριβή τους στην Ατλάντα και κατάφεραν να επικρατήσουν με 86-82 των Μπλέιζερς στο Σακραμέντο. Πολύ καλός ο Κώστας Κουφός, που σημείωσε 10 πόντους, μάζεψε 7 ριμπάουντ, μοίρασε 4 ασίστ, έκανε 3 κλεψίματα και έριξε μία τάπα σε 33 λεπτά. (όλο το άρθρο)