ειδήσεις

Ποδοσφαιριστής που σε κερδίζει ο Βράνιες. Το παιχνίδι του έχει δυναμισμό και η ηττοπάθεια είναι έξω από τη σκέψη του. (όλο το άρθρο)

σχετικά νέα

ειδήσεις

Ο Παναθηναϊκός προηγήθηκε στο 10' με τον Μολέδο, αλλά υπέφερε σε όλο το πρώτο ημίχρονο από την καλύτερη του ΑΕΚ - Στο β' ημίχρονο οι πράσινοι ισορρόπησαν, απειλήθηκαν ελάχιστα, αλλά στην τελευταία φάση του αγώνα ξέχασαν τον Λιβάγια κι ο Κροάτης ισοφάρισε σε 1-1 στο 95' στέλνοντας την ΑΕΚ μόνη στην κορυφή! - Αποβλήθηκε και πάλι ο Χιμένεθ που έκανε απαράδεκτη χειρονομία προς τον κόσμο! Η νίκη (όλο το άρθρο)

ειδήσεις

Με γκολ του Μάρκο Λιβάγια στο 5ο λεπτό των καθυστερήσεων, η ΑΕΚ απέσπασε ισοπαλία 1-1 από τον Παναθηναϊκό στο "Απόστολος Νικολαΐδης" και ανέβηκε μόνη στην κορυφή της βαθμολογίας της Super League, μετά από 11 αγωνιστικές. Οι "πράσινοι" είχαν το προβάδισμα από το 10' με κεφαλιά του Μολέντο. (όλο το άρθρο)

οικονομία

Σε μία άκρως ανθρώπινη κίνηση προχώρησε η ΠΑΕ ΑΕΚ, με αφορμή τα θλιβερά γεγονότα που έλαβαν χώρα στην Δυτική Αττική τις τελευταίες ημέρες. . (όλο το άρθρο)

ειδήσεις

ΑΘΛΗΤΙΚA  Με γκολ του Μάρκο Λιβάγια στο 5ο λεπτό των καθυστερήσεων, η ΑΕΚ πήρε ισοπαλία 1-1 από τον Παναθηναϊκό στη Λεωφόρο Αλεξάνδρας και ανέβηκε μόνη -προσωρινά- στην κορυφή της βαθμολογίας της Super League μετά από 11 αγωνιστικές. Οι «πράσινοι» είχαν το προβάδισμα από το 10 με κεφαλιά του Μολέντο. (όλο το άρθρο)

ειδήσεις

ΑΘΛΗΤΙΚA  Απαράδεκτη κίνηση από τον Μανόλο Χιμένεθ κατά τη διάρκεια του Παναθηναϊκός-ΑΕΚ στη Λεωφόρο! Στο 84ο λεπτό και σε μια ένταση που υπήρξε ανάμεσα στους παίκτες (σσ. ξεκίνησε από μια κοκορομαχία του Λόπες με τον Βιγιαφάνιες), ο τεχνικός της Ένωσης έκανε μια άσεμνη χειρονομία προς τους οπαδούς του «τριφυλλιού». (όλο το άρθρο)

οικονομία

Στην ανωτερότητα της ΑΕΚ στάθηκε στη συνέντευξη Τύπου που παραχώρησε ο Μανόλο Χιμένεθ. . (όλο το άρθρο)

ειδήσεις

Με τον Κρις Σίνγκλετον να σημειώνει ρεκόρ παραγωγικότητας με την "πράσινη" φανέλα (35π.) και τον Παναθηναϊκό να ανεβάζει "στροφές" στο 2ο ημίχρονο, οι νταμπλούχοι Ελλάδας δεν δυσκολεύτηκαν να κάνουν το 6 στα 6 στην Α1 Ανδρών και να συνεχίσουν να απολαμβάνουν τη μοναξιά της κορυφής. (όλο το άρθρο)