ειδήσεις

Σε εξέλιξη βρίσκεται η πρώτη αναμέτρηση του ΠΑΟΚ με την Σάλκε. Ο «Δικέφαλος του Βορρά» αναζητά τη νίκη στο παιχνίδι για τους «32» του Europa League, στην. (όλο το άρθρο)

σχετικά νέα

ειδήσεις

Οι Λάκωνες έφτασαν τους 20 βαθμούς και παραμένουν για τα καλά σε… τροχιά τετράδας. Αντίθετα, η αθηναϊκή ομάδα για ακόμα ένα εκτός έδρας ματς δεν κατάφερε να αποσπάσει θετικό αποτέλεσμα και παρέμεινε στα χαμηλά στρώματα του βαθμολογικού πίνακα. (όλο το άρθρο)

ειδήσεις

Ο Ολυμπιακός δεν άφησε τον ΠΑΟΚ να χαρεί την πρώτη θέση πάνω από μερικές ώρες, καθώς με γκολ των Ανσαριφάρντ στο 26ο (πέναλτι), 57ο και Φορτούνη στο 70ό λεπτό νίκησε 3-0 την Ξάνθη στο «Γ. Καραϊσκάκης» και ξαναπέρασε στην κορυφή. (όλο το άρθρο)

ειδήσεις

Λίγα λεπτά απέμεναν για να πανηγυρίσει η Ρόμα μια πολύ σπουδαία νίκη στο Σαν Σίρο καθώς κρατούσε το 0-1 με τον γκολ του Ελ Σααράουϊ από το 31ο λεπτό. Ομως, στο 86΄ ο Ματίας Βετσίνο ισοφάρισε και κράτησε τους «νερατζούρι» στην τρίτη θέση της βαθμολογίας. (όλο το άρθρο)

ειδήσεις

Απίστευτο ματς στους «Ζωσιμάδες» όπου ΠΑΣ Γιάννινα και Ατρόμητος αναδείχθηκαν ισόπαλοι 2-2, ενώ το σκορ στο 87΄ ήταν 0-1 με πέναλτι του Ντάουντα από το 71ο λεπτό. Ισοπαλία για Παναιτωλικό και Πανιώνιο, ενώ η Λαμία επιβλήθηκε του Αστέρα Τρίπολης. (όλο το άρθρο)