ειδήσεις

Με τον Νεϊμάρ να πετυχαίνει ένα γκολ και να μοιράζει μία ασίστ η Παρί Σεν Ζερμέν επικράτησε 3-0 της Γκινγκάμπ σε παιχνίδι για την δεύτερη αγωνιστική (όλο το άρθρο)

σχετικά νέα

ειδήσεις

Ο ΠΑΟΚ επιβεβαίωσε τα προγνωστικά, νίκησε στην Τούμπα τον Απόλλωνα Σμύρνης με 3-0, στο πλαίσιο της 18ης αγωνιστικής της Super League, και συνεχίζει την προσπάθεια του για την κατάκτηση του φετινού τίτλου. . (όλο το άρθρο)

ειδήσεις

Οι Λάκωνες έφτασαν τους 20 βαθμούς και παραμένουν για τα καλά σε… τροχιά τετράδας. Αντίθετα, η αθηναϊκή ομάδα για ακόμα ένα εκτός έδρας ματς δεν κατάφερε να αποσπάσει θετικό αποτέλεσμα και παρέμεινε στα χαμηλά στρώματα του βαθμολογικού πίνακα. (όλο το άρθρο)

ειδήσεις

Η ΒΟΜΒΑ ΗΤΑΝ ΚΡΥΜΜΕΝΗ ΣΕ ΜΟΤΟΠΟΔΗΛΑΤΟΤρεις άνθρωποι σκοτώθηκαν το πρωί της Δευτέρας όταν εξερράγη βόμβα σε αγορά στη νότια Ταϊλάνδη. Κατηγορία: Κόσμος. (όλο το άρθρο)

Άσχημη εμφάνιση που την οδήγησε σε ήττα από τον Εργοτέλη με 0-2 πραγματοποίησε η Βέροια. Η ομάδα του Απόστολου Χαραλαμπίδη, είχε παθητικό ρόλο στον αγωνιστικό χώρο, δεν απείλησε τον αντίπαλο, κινδύνευσε πολλές φορές και δέχθηκε δυο τέρματα. (όλο το άρθρο)

ειδήσεις

Ο Ολυμπιακός δεν άφησε τον ΠΑΟΚ να χαρεί την πρώτη θέση πάνω από μερικές ώρες, καθώς με γκολ των Ανσαριφάρντ στο 26ο (πέναλτι), 57ο και Φορτούνη στο 70ό λεπτό νίκησε 3-0 την Ξάνθη στο «Γ. Καραϊσκάκης» και ξαναπέρασε στην κορυφή. (όλο το άρθρο)

ειδήσεις

Λίγα λεπτά απέμεναν για να πανηγυρίσει η Ρόμα μια πολύ σπουδαία νίκη στο Σαν Σίρο καθώς κρατούσε το 0-1 με τον γκολ του Ελ Σααράουϊ από το 31ο λεπτό. Ομως, στο 86΄ ο Ματίας Βετσίνο ισοφάρισε και κράτησε τους «νερατζούρι» στην τρίτη θέση της βαθμολογίας. (όλο το άρθρο)

ειδήσεις

Απίστευτο ματς στους «Ζωσιμάδες» όπου ΠΑΣ Γιάννινα και Ατρόμητος αναδείχθηκαν ισόπαλοι 2-2, ενώ το σκορ στο 87΄ ήταν 0-1 με πέναλτι του Ντάουντα από το 71ο λεπτό. Ισοπαλία για Παναιτωλικό και Πανιώνιο, ενώ η Λαμία επιβλήθηκε του Αστέρα Τρίπολης. (όλο το άρθρο)