Απόπειρα αυτοκτονίας με γεωργικό φάρμακο επιχείρησε ένας 35χρονος άνδρας στο Διμήνι το μεσημέρι της Πέμπτης, αλλά, ευτυχώς, τον αντιλήφθηκε η μητέρα του (όλο το άρθρο)

σχετικά νέα

ειδήσεις

Ο Ισραηλινός πρωθυπουργός Μπενιαμίν Νετανιάχου καταφέρθηκε εναντίον των χωρών μελών της Ευρωπαϊκής Ένωσης που επέκριναν την απόφαση του Αμερικανού προέδρου Ντόναλντ Τραμπ να αναγνωρίσει την Ιερουσαλήμ πρωτεύουσα του Ισραήλ. . (όλο το άρθρο)

Με τον Κοθρά να σκοράρει αστάματητα στο τρίτο δεκάλεπτο, ο Φίλιππος μετέτρεψε ένα αμφίρροπο ματς σε περίπατο και επικράτησε με 91-67. . (όλο το άρθρο)

ειδήσεις

Μετά από τον αγώνα βόλεϊ του Παναθηναϊκού με τον Εθνικό Πειραιώς, στο γήπεδο του Μετς (όλο το άρθρο)

ειδήσεις

Εννέα άτομα συνελήφθησαν για τα επεισόδια που σημειώθηκαν το βράδυ του Σαββάτου έπειτα από τον αγώνα βόλεϊ του Παναθηναϊκού με τον Εθνικό Πειραιώς, (όλο το άρθρο)

ειδήσεις

Εν ενεργεία μετακλητός υπάλληλος στη Βουλή και υποψήφιος βουλευτής της Χρυσής Αυγής - Τα επεισόδια σημειώθηκαν έπειτα από τον αγώνα βόλεϊ του Παναθηναϊκού με τον Εθνικό Πειραιώς (όλο το άρθρο)

Ο Φίλιππος ήταν ο μεγάλος νικητής στο παιχνίδι της Βέροιας, όπου επικράτησε με σκορ 91-67 κόντρα στη Νίκη Βόλου, Βαριά ήττα της ΓΕΑ στα Γρεβενά. Στη Βέροια ο Φίλιππος έδειξε να δυσκολεύεται στα πρώτα λεπτά του αγώνα, με τη Νίκη να παρουσιάζεται στο παρκέ άκρως ανταγωνιστική, με το σκορ της πρώτης περιόδου να είναι το 18-19 ΣΥΝΕΙΔΗΣΗ - Βαριά ήττα της ΓΕΑ στα Γρεβενά . (όλο το άρθρο)

Η σοβαρή καταγγελία του προέδρου του ΣτΕ, για «ωμή παρέμβαση στη Δικαιοσύνη» από την κυβέρνηση, μετά τις αναφορές του υπουργού Δικαιοσύνης στο πόθεν έσχες των δικαστών και στη καθυστέρηση σημαντικών υποθέσεων, προκάλεσε οργισμένες αντιδράσεις από την Αντιπολίτευση. Με τη ΝΔ να μιλά για αποπομπή Κοντονή και το ΠΑΣΟΚ για «αποκορύφωμα της συστηματικής καθεστωτικής απόπειρας χειραγώγησης της ανεξάρτητ (όλο το άρθρο)