οικονομία

LIVE: Ολυμπιακός - Οσμανλίσπορ

17-2-2017 12:09 AM | ναυτεμπορική | 11 σχετικά νέα

Παρακολουθήστε λεπτό προς λεπτό τον αγώνα Ολυμπιακός - Οσμανλίσπορ, για τη φάση των «32» του Europa League. . (όλο το άρθρο)

σχετικά νέα

ειδήσεις

Αρχίζει απόψε η 29η και προτελευταία αγωνιστική για την κανονική περίοδο της Euroleague. Ο Ολυμπιακός έχει ήδη εξασφαλίσει την πρόκρισή του και πηγαίνει χωρίς άγχος στην Κωνσταντινούπολη για τον αποψινό ( 20:00) αγώνα με την Αναντολού Εφές. (όλο το άρθρο)

ειδήσεις

Ο Ολυμπιακός δεν άντεξε στην Πόλη, εκεί όπου υπέστη τη 10η ήττα του στη φετινή Euroleague, με την οποία είναι οριστικά τρίτος. Οι "ερυθρόλευκοι" ηττήθηκαν με 77-69 από την Αναντολού Εφές, για την 29η αγωνιστική, με την τουρκική ομάδα (σ. (όλο το άρθρο)

ειδήσεις

O Ηρακλής αιφνιδίασε τον Ολυμπιακό στο Ρέντη και πήρε το πρώτο σετ αλλά στη συνέχεια οι 'ερυθρόλευκοι' με αντεπίθεση διαρκείας πήραν τη νίκη με 3-1 σετ και έκαναν το πρώτο βήμα για πρόκριση στα ημιτελικά των πλέι οφ του πρωταθλήματος Volley League « (όλο το άρθρο)

ειδήσεις

Ακόμη τέσσερις Ρώσοι αθλητές που συμμετείχαν στους Ολυμπιακούς Αγώνες του Λονδίνου το 2012, αλλά δεν είχαν κατακτήσει μετάλλιο, τιμωρήθηκαν από την (όλο το άρθρο)

οικονομία

Το πρώτο βήμα για την πρόκρισή της στον τελικό του Challenge Cup έκανε η γυναικεία ομάδα βόλεϊ του Ολυμπιακού. . (όλο το άρθρο)

ειδήσεις

Κανονικά συνεχίζεται η προετοιμασία του Ολυμπιακού ενόψει της επερχόμενης αναμέτρησης με τον Πλατανιά για το πρωτάθλημα της Super League το προσεχές Σάββατο (όλο το άρθρο)

ειδήσεις

Ο Τόμας Ερτέλ μετά τη νίκη της Αναντολού Εφές επί του Ολυμπιακού στην Κωνσταντινούπολη μίλησε για την αναμέτρηση τονίζοντας πως η ομάδα του έκανε εξαιρετικό παιχνίδι (όλο το άρθρο)

ειδήσεις

Ο Ολυμπιακός δεν κατάφερε να πάρει τίποτα από την αναμέτρηση κόντρα στην Αναντολού Εφές, στην Πόλη και ο Γιάννης Σφαιρόπουλος έδωσε συγχαρητήρια στην τουρκική ομάδα για τη νίκη της, παραδεχόμενος πως πήρε δίκαια τη νίκη (όλο το άρθρο)

Συζητείται στη Βουλή η πρόταση της κυβέρνησης για τη συγκρότηση Ειδικής Κοινοβουλευτικής Επιτροπής Προκαταρκτικής Εξέτασης για τον Γιάννο Παπαντωνίου, την περίοδο που ήταν υπουργός Άμυνας. Με την πρόταση συμφωνούν και τα κόμματα της Αντιπολίτευσης. (όλο το άρθρο)

ειδήσεις

«Πεινασμένος» για τίτλους και πιο ορεξάτος - συγκριτικά με τις δύο προηγούμενες θητείες του - δηλώνει ο Τάκης Λεμονής (όλο το άρθρο)

ειδήσεις

Με τον Ολυμπιακό να γνωρίζει την ήττα από την Εφές στην Κωνσταντινούπολη ξεκίνησε η 29η αγωνιστική της Ευρωλίγκας. Ο Παναθηναϊκός. (όλο το άρθρο)