οικονομία

Παρακολουθήστε λεπτό προς λεπτό τον αγώνα Ολυμπιακός - Οσμανλίσπορ, για τη φάση των «32» του Europa League. . (όλο το άρθρο)

σχετικά νέα

Η Ναυπάκτια χορεύτρια Χριστιάνα Τσούση, επιλέχτηκε για την ομάδα των cheerleaders του Ολυμπιακού στο μπάσκετ. Η νέα μαζορέτα του Ολυμπιακού, είναι καθηγήτρια χορού και αυτό τον καιρό, ετοιμάζεται για το Παγκόσμιο πρωτάθλημα σάλσα. (όλο το άρθρο)

Την Κυριακή 29/10/2017 θα διέλθει από την πόλη μας η Ολυμπιακή φλόγα για τους XXIII χειμερινούς ολυμπιακούς αγώνες PyeongChang 2018 . . (όλο το άρθρο)

ειδήσεις

Στιγμές δόξας ζει ο Ατρόμητος, που μετά από τον Ολυμπιακό, νίκησε 1-0 εκτός έδρας και την ΑΕΚ και βρίσκεται μόνος στην κορυφή της βαθμολογίας της Super League, μετά από τη συμπλήρωση της 8ης αγωνιστικής. Το "χρυσό" γκολ για την ομάδα του θαυματοποιού Νταμίρ Κάναντι πέτυχε ο Ντάουντα στο 55'. (όλο το άρθρο)

Η προγραμματισμένη για μεθαύριο (Τετάρτη 25 Οκτωβρίου) διέλευση της Ολυμπιακής Λαμπαδηδρομίας από τη Γέφυρα «Χαρίλαος Τρικούπης», αναμένεται να λάβει χώρα μεταξύ 09:50π.μ. (όλο το άρθρο)

ειδήσεις

Τα ευρωπαϊκά παιχνίδι του Ολυμπιακού, της ΑΕΚ και του ΠΑΟΚ στο μπάσκετ και τα ματς του Κυπέλλου Ελλάδας ξεχωρίζουν στο πρόγραμμα με τις αθλητικές (όλο το άρθρο)

ειδήσεις

ΑΘΛΗΤΙΚAΜε γκολ του Ντάουντα στο 55ο λεπτό, ο Ατρόμητος νίκησε την ΑΕΚ στο ΟΑΚΑ 1-0 και πέρασε μόνος στην πρώτη θέση της κατάταξης στη Σούπερ Λίγκμα. Η ομάδα του Νταμίρ Κάναντι, μαζί με τον Λεβαδειακό, είναι οι μοναδικές αήττητες του πρωταθλήματος. (όλο το άρθρο)