οικονομία

Η ΑΕΚ αφήνει για λίγο τις μάχες της σε πρωτάθλημα και Κύπελλο Ελλάδας προκειμένου να αφιερωθεί στον τρίτο στόχο της, που είναι οι ευρωπαϊκές υποχρεώσεις της. . (όλο το άρθρο)

σχετικά νέα

οικονομία

LIVE: ΑΕΚ - Ντιναμό Κιέβου

16-2-2018 12:15 AM | ναυτεμπορική | σχετικά νέα

Παρακολουθήστε λεπτό προς λεπτό τον αγώνα της ΑΕΚ με τη Ντιναμό Κιέβου στο ΟΑΚΑ, για τη φάση των «32» του Europa League. . (όλο το άρθρο)

οικονομία

LIVE: ΑΕΚ - Ντιναμό Κιέβου 0-1

οικονομία

LIVE: ΑΕΚ - Ντιναμό Κιέβου 0-0

οικονομία

Παρέμβαση» στον σημερινό ποδοσφαιρικό αγώνα για το Europa League της ΑΕΚ με την Ντιναμό Κιέβου κάνει με ανακοίνωσή του ο Ρουβίκωνας, χαρακτηρίζοντας τους οπαδούς της ουκρανικής ομάδας «Ουκρανούς φασίστες του "Δεξιού Τομέα"» των οποίων «η παρουσία είναι πρόκληση για όλο τον αντιφασιστικό κόσμο είτε έχει σχέση με τα γήπεδα είτε δεν περνάει ούτε από έξω». . (όλο το άρθρο)

Σοβαρά επεισόδια σημειώθηκαν το μεσημέρι της Πέμπτης από οπαδούς της Ντιναμό Κιέβου στο Κολωνάκι, όταν οι Ουκρανοί μπήκαν σε καφετέρια επί της οδού Τσακάλωφ και διαπληκτιζόμενοι με Ρώσους τα έκαναν γυαλιά-καρφιά (όλο το άρθρο)

ειδήσεις

Σοβαρά επεισόδια σημειώθηκαν το μεσημέρι της Πέμπτης από οπαδούς της Ντιναμό Κιέβου στο Κολωνάκι, όταν οι Ουκρανοί μπήκαν σε καφετέρια επί της (όλο το άρθρο)

οικονομία

Με τον Βράνιες να κάνει το παιχνίδι της ζωής του σημειώνοντας χατ-τρικ στα πρώτα 33 λεπτά του αγώνα, η ΑΕΚ συνέτριψε 4-0 την Ξάνθη στο ΟΑΚΑ και παρέμεινε στο κατόπι του ΠΑΟΚ, οκτώ αγωνιστικές πριν ολοκληρωθεί το πρωτάθλημα, μειώνοντας τη διαφορά από τη μακεδονική ομάδα στους 2 βαθμούς. . (όλο το άρθρο)

οικονομία

Τη δεύτερη συνεχή νίκη στο πρωτάθλημα κατέγραψε ο «ανεβασμένος» Παναιτωλικός του Τραϊανού Δέλλα, που πέρασε από την πρωτεύουσα της Βοιωτίας επικρατώντας του Λεβαδειακού με 2-1, στο πλαίσιο της 22ης αγωνιστικής. . (όλο το άρθρο)

ειδήσεις

Mε τον Όγκνιεν Βράνιες να… ντύνεται αρχισκόρερ, ανήμερα της τελευταίας Κυριακής της Αποκριάς, η ΑΕΚ έκανε επίδειξη δύναμης απέναντι στην Ξάνθη (όλο το άρθρο)

οικονομία

Σφοδρή επίθεση στην Νέα Δημοκρατία και την «τριανδρία» της, όπως χαρακτηριστικά λέει, εξαπολύει η Όλγα Γεροβασίλη, μέσω της συνέντευξής της στο Αθηναϊκό/Μακεδονικό Πρακτορείο Ειδήσεων. Εκτιμά, έτσι, πως «το πάνε ένα βήμα παραπέρα. (όλο το άρθρο)

Την ήττα γνώρισαν η Αναγέννηση Καρδίτσας και ο Απόλλων Λάρισας στο πλαίσιο της 17ης αγωνιστικής της Football League (όλο το άρθρο)

ειδήσεις

Σημαντική βαθμολογική ανάσα πήρε την Κυριακή ο Παναιτωλικός ο οποίος πέρασε νικηφόρα με 2-1 σκορ από την έδρα του Λεβαδειακού, για την 22η αγωνιστική της Super League (όλο το άρθρο)