οικονομία

Η Αναντολού Εφές νίκησε τον Ολυμπιακό στο ΣΕΦ με 73-71, στο δεύτερο αγώνα της σειράς των πλέι οφ και πήρε εκείνη το πλεονέκτημα έδρας ισοφαρίζοντας σε 1-1. . (όλο το άρθρο)

σχετικά νέα

ειδήσεις

Με πικρή γεύση θα γυρίσει από το Κίρισι η γυναικεία ομάδα υδατοσφαίρισης του Ολυμπιακού, ο οποίος ηττήθηκε 7-6 από την τοπική Κίνεφ στον τελικό της Euroleague και έχασε την ευκαιρία να στεφθεί για δεύτερη φορά πρωταθλήτρια Ευρώπης (όλο το άρθρο)

ειδήσεις

Τεράστια είναι η δίψα του κόσμου του Ολυμπιακού για ένα εισιτήριο για τον 5ο αγώνα των πλέι οφ της Ευρωλίγκας, με αντίπαλο την Εφές, την Τρίτη 2 Μαΐου (21:00). Είναι χαρακτηριστικό πως στα εκδοτήρια του ΣΕΦ βρέθηκε πολύς κόσμος, πριν καν ανοίξουν για τη διάθεση των εισιτηρίων το Σάββατο. (όλο το άρθρο)

ειδήσεις

Φημολογία που θέλει τον Ολυμπιακό να ενδιαφέρεται για τον Βασίλη Τοροσίδη, έχει ξεσπάσει τις τελευταίες ώρες (όλο το άρθρο)

οικονομία

LIVE: ΑΕΚ - Ολυμπιακός 0-1

27-4-2017 12:09 AM | ναυτεμπορική | σχετικά νέα

Παρακολουθήστε λεπτό προς λεπτό τον αγώνα ρεβάνς της ημιτελικής φάσης του Κυπέλλου Ελλάδας ανάμεσα στην ΑΕΚ και τον Ολυμπιακό. . (όλο το άρθρο)

ειδήσεις

Ο Ολυμπιακός είναι ο απόλυτος κυρίαρχος και στο γυναικείο μπάσκετ, καθώς κατέκτησε για δεύτερη συνεχόμενη χρονιά το νταμπλ! Οι "ερυθρόλευκες" νίκησαν στο Βύρωνα τον Αθηναϊκό με 69-58 και μετά από το κύπελλο, κατέκτησαν και το πρωτάθλημα (όλο το άρθρο)

οικονομία

Ο Ολυμπιακός προχωρά άμεσα το θέμα της πρόσληψης του νέου προπονητή με τον Ρεμί Γκαρντ να προβάλλει ως ο επικρατέστερος για να αναλάβει τα ηνία των «ερυθρόλευκων» από την επόμενη σεζόν. . (όλο το άρθρο)

Χωρίς τον τραυματία, Κώστα Φορτούνη και τους τιμωρημένους, Σεμπά και Ντα Κόστα θα αντιμετωπίσει την Κυριακή (30/4 – 19:00) τον Παναιτωλικό στο Αγρίνιο ο Ολυμπιακός. Ο διεθνής επιθετικός μέσος έχει χτυπήσει στο πόδι στη διάρκεια του αγώνα ρεβάνς των ημιτελικών του Κυπέλλου με την ΑΕΚ και ο Τάκης Λεμονής προτίμησε να τον αφήσει εκτός αποστολής. (όλο το άρθρο)

ειδήσεις

Τον πέμπτο σερί τίτλο του πανηγύρισε ο Ολυμπιακός στην Α1 γυναικών μετά τη σημερινή του νίκη με 3-0 σετ επί του Πανναξιακού στο κλειστό "Μελίνα Μερκούρη" του Ρέντη. Οι "ερυθρόλευκες" έκαναν το 3-0 στη σειρά των τελικών των play off με την ομάδα της Νάξου και πανηγύρισαν το νταμπλ. (όλο το άρθρο)

οικονομία

LIVE: ΑΕΚ - Ολυμπιακός 0-0

Με προπόνηση που έγινε απόψε στο Emileon ολοκληρώθηκε η προετοιμασία για τον αυριανό αγώνα πρωταθλήματος με τον Ολυμπιακό και ανακοινώθηκε η αποστολή: Κυριακίδης, Καβουσάκης, Κούσας, Βακράκος, Τσοκάνης, Μπράβο, Ρέι, Ρόσα, Χαντάκιας, Λόπες, Παπάζογλου, Κλέσιο, Μύγας, Κουτρομάνος, Μουνιός, Γιαννιώτης, Βασιλούδης, Ροντρίγκες. Εκτός αποστολής έμειναν οι τιμωρημένοι Μάκος, Ρότσα και οι τραυματίες, Μαρ (όλο το άρθρο)